OlympicLab» та «Я вмію плавати!» за Всеукраїнською програмою «Школа плавання»

14-15 липня 2020 року в дитячому таборі «Парасолька», що розташований в селі Дольськ Турійського району відбулися: спортивно-інтерактивний захід «OlympicLab» та фізкультурно-оздоровчий та спортивно-масовий захід «Я вмію плавати!» за Всеукраїнською програмою «Школа плавання».
Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення НОК України у Волинській області, до якого залучили 40 дітей.
14 серпня відбувся захід «Я вмію плавати!», де фахівці центру ознайомили дітей з правилами поведінки під час занять з плавання на відкритих водоймах, а також провели з дітьми естафети та ігри на воді. За підсумками перемогу отримала команда «Преміум 2».
Наступного дня в рамках заходу «OlympicLab» діти взяли участь в естафетах «Попади в ціль», «Флорбол» та «Переправа», на цей раз переможцями встала команда «Астра». І ще, для дітей були організовані конкурси з стрибків на скакалці, піднімання тулуба в сід, згинання тулуба в положенні лежачи на животі та бурпі.
Також, під час заходів було проведено інформаційно-пропагандистську кампанію, профілактичну акцію, пропаганди здорового способу життя та рухової активності «Будь активним живи спортивно!», «Зроби крок до здорового способу життя!». Головними завданнями цих заходів є пропаганда засобами соціальної реклами, формування у населення усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, профілактика негативних проявів у суспільстві шляхом залучення до занять фізичною культурою та спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *