#OlympicLab «Олімпійський екомодуль»/«ECOlympic»

За ініціативи національного олімпійського комітету України відділенням НОК України у Волинській області в рамках спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab проведено вебінар на тему: «Олімпійський екомодуль»/«ECOlympic»
Організатори зазначили, що 5 червня Україна, як і весь світ, відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Головна мета якого стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.
Ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі, своєму здоров’ю. Тому сьогоднішня доповідь була присвячена здоров’ю та хворобам, які мали характер пандемій протягом всього періоду існування людства. До найстрашніших хвороб належали чума, холера, «іспанка», чорна віспа, які в різні періоди забрали життя в сотні мільйонів людей. Також особливу увагу було звернено на сучасну пандемію СOVID-19, шляхи передачі і характер розвитку захворювання, засоби захисту і профілактики. Була надана страшна статистика захворювання СOVID-19 у світі та в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *