Олімпійська освіта – один із пріоритетів школярів Волині

Згідно з планом проведення заходів відділення НОК України у Волинській області з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня села Боратин відбувся «Олімпійський урок#BeActive».
Захід організували у два етапи: перший – теоретичний, під час якого школярам розповіли про успіхи та досягнення українських спортсменів-олімпійців, другий – практичний, який передбачав участь у конкурсах на олімпійську тематику і спортивних естафетах.
Зокрема, учні 3-6 класів мали нагоду продемонструвати свої найкращі фізичні якості в естафетах «Смуга перешкод», «Садіння картоплі» та у конкурсах «Накидання кілець» і «Поцілити у ворота». Кращими у всіх видах програми стали: 6-А клас – Оксана Дахнюк, Богдана Лопоха, Никадим Похильчук, Богдан Поліщук, 6-Б клас – Вероніка Томан, Ангеліна Абрамович, Юрій Надворський, Арсен Дмитрук, 5-А клас – Анна Рощук, Римма Цапук, Матвій Ривачук, Руслан Янюк, 5-Б клас – Евеліна Шамайда, Анна Жердецька, Богдан Мельничук, Станіслав Шевчук, 4-А клас – Єва Левандовська, Аліна Приймачук, Арсеній Більчик, Ілля Анікін, 3-А клас – Анастасі Мазурок, Ангеліна Захарчук, Павло Шустер, Петро Шустер, 3-Б клас – Мілана Соколовська, Олександра Ривачук, Макар Шишко, Девід Шохотюк, 3-В клас – Олександра Ковальчук, Дмитро Гнатюк, Марк Похильчук, Вадим Лозинський. Серед учнів 7-9 класів відбулися змагання з бігу на 60 м та ігри у міні-футбол.
По завершенню заходу всі учасники отримали подарунки з олімпійською атрибутикою від відділення НОК України у Волинській області, а найбільш активні спортсмени відзначені спеціальними призами. Які вручали представник СНУ імені Лесі Українки Олег Дикий та фахівці Боратинської ОТГ.
Вітаємо усіх учасників дійства! Зичимо фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, успіхів в усіх звершеннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *