На Волині стартував Європейський тиждень спорту

У відповідності до Концепції проведення Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Олімпійський урок#BeActive» в рамках Європейського тижня спорту, на базі Комунального закладу «Луцька ДЮСШ № 3» Луцької міської ради, 23 вересня 2020 року відділенням НОК України у Волинській області спільно з департаментом фізичної культури, спорту та молоді Луцької міської ради, Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України проведено «Олімпійський урок».
З метою популяризації олімпійських видів спорту, підвищення іміджу та популярності Волинських спортсменів, захід відбувся за участі майстра спорту міжнародного класу, учасниці трьох Олімпійських ігор в Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро Надії Боровської; Заслуженого тренера України Миколи Миронюка, наставника учасниці олімпійських ігор в Пекіні з важкої атлетики Надії Миронюк, провідних спортсменів і тренерів області та виконавчого директора відділення НОК України у Волинській області Олександра Хриплюка. Директор Комунального закладу «Луцька ДЮСШ № 3» Луцької міської ради Геннадій Боровський проінформував поважних представників та учасників про план-сценарій проведення заходу.
Свято розпочалося з виконання руханки та спортивної складової зокрема, майстер-класу з легкої атлетики, який проводила член збірної команди України зі спортивної ходьби МС/МК Надія Боровська. У подальшому юні спортсмени взяли участь у цікавих естафетах, вікторинах, конкурсах на олімпійську тематику, які презентували Заслужений тренер України Микола Миронюк та подружжя Геннадій і Надія Боровські.
Виконавчий директор ВНОК України у Волинській області Олександр Хриплюк, та директор навчально-наукового інституту неперервної освіти СНУ імені Лесі Українки Олег Дикий , розповіли школярам про волинських спортсменів, учасників Олімпійських ігор, не оминули і тематику античних і сучасних Олімпійських ігор.
Завершилось свято флешмобом на тему «Олімпійці серед нас!». За дорученням голови ВНОК України у Волинській області, Заслуженого тренера України Романа Карпюка «олімпійський посол» Надія Боровська та виконавчий директор ВНОК Олександр Хриплюк вручили тематичні подарунки та сертифікати НОК України всім учасникам заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *