Малі Олімпійські ігри

У селі Купичів зібрались школярі з 9 закладів загальної середньої освіти Турійського і сусіднього Локачинського районів щоб взяти участь у XIV Малих Олімпійських іграх, які традиційно проводяться у місцевій громаді під час «Олімпійського тижня».
Під час урочистого відкриття школярів та їх наставників привітали представники відділення НОК у Волинській області та Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.
З нагоди відкриття XIV Малих Олімпійських ігор, призери попередніх ігор підняли Олімпійський прапор, а краща спортсменка району, учениця 8-А класу комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» та помічник голови Волинської ОДА Сергій Бизов запалили символічний олімпійський вогонь, який служить згадкою про подвиг Прометея, що за легендою викрав вогонь у Зевса та подарував його людям.
Під час проведення заходу учні змагались у стрибках в довжину, з бігу на 30 м, човникового та естафетного бігу, метання тенісного м’яча, виборювали першість у різноманітних естафетах, взяли участь у тематичному квесті «Історія Олімпійських ігор», «Волиняни – учасники Олімпійських ігор», конкурсі малюнку на Олімпійську тематику.
Всі учасники XIV Малих Олімпійських ігор отримали нагороди від спонсорів заходу СВК «Дружба» (Петро Камельчук) та відділення НОК України у Волинській області.
Належна організація, змістовна тематика заходу засвідчили про якісну і згуртовану роботу педагогічних колективів навчальних закладів, а також результативне об’єднання зусиль відділень НОК України та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *