← Повернутися

04 вересня 2018 року у м. Луцьк відбулась звітно-виборна Асамблея відділення НОК України в Волинській області.

На Асамблеї обрано новий склад відділення в кількості 62 особи (від 18 обласних федерацій з олімпійських видів спорту - 36 представників, від 24 інших суб'єктів олімпійського руху - 24 представники та 2 учасників Олімпійських ігор, які проживають на території області.

Від 5 федерацій і 12 суб’єктів олімпійського руху було висунуто кандидатуру Карпюка Романа Петровича для обрання його головою відділення НОК України в Волинській області на наступний звітно-виборний період.

Як альтернативу, Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності висунула кандидатуру Авраменка Андрія Миколайовича.

31 серпня 2018 року надійшла заява від Авраменка Андрія Миколайовича про відмову брати участь у виборах голови відділення.

На Асамблеї  було обрано головою відділення НОК України в Волинській області Карпюка Романа Петровича. В голосуванні брали участь 53 члени відділення, 50 - проголосували «за», 1 - «проти», 2 бюлетені визнанні не дійсними.

Після обговорення кандидатур, було обрано першого заступника, заступників голови, відповідального секретаря, членів виконкому відділення НОК України у Волинській області


Голова відділення


Карпюк Роман Петрович

Відповідальний секретар відділення


Дикий Олег Юрійович

Перший заступник голови відділення


Авраменко Андрій Миколайович

Заступник голови відділення


Зайченко Микола Олександрович

Заступник голови відділення


Боснюк Павло Зіновійович

Виконавчий директор

Довганюк Володимир Миколайовичaccess_time04 вересня 2018