← Повернутися

Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка у Луцьку

Управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Волинським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України з 24 по 26 квітня 2015 року в м. Луцьк на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військовою-фізичною підготовкою проведено Всеукраїнський турнір з дзюдо серед молоді 1993-2000 років народження на призи Заслуженого майстра спорту України та бронзового призера XXVII Олімпійських ігор в Сіднеї Руслана Машуренка.

В урочистому відкритті змагань взяли участь мер міста Луцьк Романюк Микола Ярославович, голова Волинського обласного відділення НОК України Карпюк Роман Петрович, Заслужений майстер спорту України, призер Олімпійськиї ігор Машуренко Руслан Олександрович, начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою полковник Боснюк Павло Зіновійович та ветерани Великої Вітчизняної війни.
У змаганнях з дзюдо взяти участь до міста Луцька прибула молодь майже з усіх куточківУкраїни. Усього – 163 спортсмени з 12-ти регіонів України. 

Ці змаганням є єдиним турніром на території області, за підсумками якого присвоюється спортивне звання «Майстер спорту України».

Турнір пройшов на високому організаційному рівні. Переможці і призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками від Національного олімпійського комітету України. 
access_time02 листопада 2015