← Повернутися

«Європейський тиждень спорту»  на Волині

 

  Вже п’ятий рік поспіль за ініціативою Європейського Союзу проводиться «Європейський тиждень спорту».  В рамках якого відділенням НОК України у Волинській області реалізовано Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «DolikeOLYMPIAS».

         Фінальний етап заходу відбувся 30 вересня 2019 року у місті Луцьку на спортивно-оздоровчій базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

         Активності, в яких взяли участь понад 300 школярів очолювали: стипендіат НОК України, бронзовий призер Чемпіонату світу зі спортивної ходьби Василина Вітовщик; старший тренер паралімпійської збірної команди з футболу, яка тричі виборола звання чемпіона та двічі ставала срібними призерами Паралімпійських ігор у Сіднеї, Афінах, Пекіні, Лондоні, Ріо-де-Жанейро, повний кавалер Ордену «За Заслуги», Ордену Ярослава Мудрого 4 і 5 ступенів, заслужений тренер України Юрій Тимофеєв; майстри спорту України – дворазова Чемпіонка Світу з кікбоксингу, бронзова призерка Чемпіонату Європи з боксу Софія Неділько та бронзова призерка Чемпіонату Європи з боксу Олександра Вовченко (Федіс).

         Активну участь у заході взяла і збірна команда школярів України з волейболу (дівчата V-16), яка віднедавна сформована на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.


access_time01 жовтня 2019