← Повернутися

Відбулись чергові матчі Чемпіонату Волинської облради ФСТ «Колос» з міні-футболу

З перших днів весни у двох населених пунктах області – Ковелі та Маневичах – пройшли чергові матчі Чемпіонату облради ВФСТ «Колос» з міні-футболу. І вже після цього етапу можна сміливо говорити про те, що чинний чемпіон краю знову є найреальнішим претендентом на титул. Хоча…. Навіть Горохів за певних обставин може також вискочити.
Маневицький р-н – Любешівський р-н - 7:3 (4:1)
Гра почалась рівно та нервово. Трішки більше фортило господарям, які повели в першому таймі 4:1, але Любешів зробив рахунок 4:3. Все ж Маневичі забили гол та впевнено довели гру до перемоги, хоча жовті картки заробили лідер команди Редько Дмитро та граючий тренер Шевчук Андрій. Вони були змушені пропустити наступну гру.
Луцький – Ратнівський - 6:9 (0:5)
Молоді гравці ратнівчан перегравали досвідчених представників Луцького району за рахунок швидкості та натхнення, як результат – 5:0 впісля першого тайму. Та коли в другому таймі Луцький район почав грати з п’ятим польовим (Маньчук Микола), рахунок став 8:6 то й була інтрига. Однак під кінець гри той таки Маньчук заробив червону картку за фол останньої надії, інтриги не стало.
Любешівський – Луцький - 8:5 (1:1)
Рахунок відкрили представники Луцького району та любешівці зрівняли рахунок ще до перерви. Потім впевнено провели другий тайм і заслужено здобули три очка та залишили теоретичні шанси на 3 місце.
Маневичі – Ратне - 10:2 (5:0)
У вболівальників перед грою було одне питання - хто зможе замінити досвідчених лідерів команди. Вболівальники можуть спати спокійно, адже молоді гравці маневичан з перших хвилин показали, хто в хаті господар і комбінаціями закрутили голови команди Ратне. Забивали голи на будь-який смак та більш ніж впевнено здобули перемогу, а з нею хорошу перспективу залишити звання чемпіонів у Маневичах.
Конкуренти Маневич грали у Ковелі. Чинні срібні призери горохівчани приїхали також із кадровими проблемами - 6 гравців. З Каменем Хринюк пропускав, а з Ковелем Прик, тому всі ігри йшли без замін. Але й таким потенціалом Горохів здолав Камінь-Каширський, але потім якось дивно програв Ковелю.

2-й змагальний день
Місце проведення смт. Маневичі спортивний зал ДЮСШ
11:00 Маневичі – Любешів 7:3
11:50 Луцьк – Ратне 6:9
13:00 Любешів – Луцьк 8:5
13:50 Маневичі – Ратне 10:2

Місце проведення м. Ковель спортивний зал ЗОШ №13
11:00 Ковель – Іваничі 11:2
11:50 Камінь-Каширський – Горохів 3:5
13:00 Іваничі – Камінь-Каширський 1:9
13:50 Ковель – Горохів 7:2
access_time11 листопада 2015