← Повернутися

16 лютого 2019 року в місті Володимир-Волинському відбувся фінал обласних змагань «Веселі старти» серед учнів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація», який організували ГО «Відділення НОК України у Волинській області», Волинський обласний  центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 24 команди-переможниці ІІ етапу обласного фестивалю «Веселі старти» з районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Всього цей спортивно-масовий захід залучив понад 4400 дітей.

Традиційно змагання розпочалися урочистим відкриттям, на якому  виступили з привітальним словом: начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради В’ячеслав Петрук, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, виконавчий директор відділення НОК України у Волинській області Володимир Довганюк та начальник ВО відділення філії з фізичного виховання та спорту КФВС  МОН Олександр Манахін які побажали учасникам змагань вдалих стартів, чесної боротьби та удачі, а вболівальникам – гарного настрою та незабутніх вражень.

Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з п’яти комплексних естафет: «Фітбол», «Влучний кидок», «Флорбол», «Фрізбі» та «Хрестики нулики».

За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-ліцей» № 1 ім. Євгена Шабліовського Камінь-Каширського району, срібним призером стала команда смт Стара Вижівка, яку представляла команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» та третьою стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. Прилісненської сільської ради ОТГ Маневицького району.

Після завершення напружених змагань в естафетах, відбувся конкурс дитячого малюнка на тему «Спорт для всіх» - за здоровий спосіб життя». За рішенням організаторів змагань та суддівської колегії кращими малюнками визначено, відповідно: першою стала команда ЗОШ І-ІІ ступеня с. Микуличі Зимнівської ОТГ Володимир-Волинського району, другою команда ОЗНВК «Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею» Колківської ОТГ Маневицького району та трете місце ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. М. Заліпи Ратнівського району.

  Переможців та призерів обласного фестивалю нагородили кубками, медалями, грамотами та дипломами відповідних ступенів, а також призами від організаторів заходу.

access_time19 лютого 2019