← Повернутися

          З нагоди Дня Святого Миколая, 17 грудня 2017 року на базі волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Герої Небесної Сотні відбувся заключний етап ХІІІ Спартакіади Волині серед спеціальних закладів освіти, яка проводилась під гаслом «Ти ззможеш, якщо зміг я !».

          У змагання за програмою дитячих спортивних ігор «Веселі старти» взяли участь понад 80 учнів з Головненської, Іваничівської, Липлянської, Заболоттівської шкіл-інтернатів та Рожищенського навчально- реабілітаційного центру. Під час урочистого відкриття змагань учасників та їх наставників привітали поважні гості, представники управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласного відділення (філії) КФВС МОН України, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Громадської організації «Відділення НОК України у Волинській області». Під музичний супровід дійство розпочалось виконанням комплексів вправ ранкової гімнастики. Цей проект був запроваджений відповідно до рекомендації НОК України під гаслом «DOlikeOLYMPIANS».

          У подальшому під емоційну підтримку уболівальників, школярі змагались у семи різноманітних естафетах та рухливих іграх.

          Слід зазначити, що всі випробування відбувались у цікавій та захоплюючій боротьбі. За підсумками змагань перемогу вибороли учні Заболоттівської, ІІ і ІІІ місця посіли Головненської та Іваничівської спеціальних закладів освіти.

          Переможці і призери нагороджені медалями і дипломами відповідних ступенів, а всі учасники призами та солодкими подарунками від організаторів заходу, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласного відділення (філії) КФВС МОН України, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Громадської організації «Відділення НОК України у Волинській області».

   

access_time20 грудня 2017