← Повернутися

Урочисто відзначили Міжнародний день студентського спорту у м. Луцьку студенти Академії рекреаційних технологій і права.
Святкування розпочалося проведенням Всеукраїнського флешмобу, в якому 200 студентів Академії 22 рази виконали вправу згинання та розгинання рук в упорі лежачи.
 
Надалі студенти зібрались у приміщенні бібліотеки, де провели зустріч з почесними гостями, представниками керівництва області, обласних спортивних організацій, ветеранами спорту та діючими спортсменами, членами збірних команд України з видів спорту.

Ректор Академії Андрій Сітовський привітав студентів з святом та представив почесних гостей. А в гості до студентів завітали : Роман Карпюк – заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України, голова відділення НОК України у Волинській області; Олександр Манахін - начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; Олександр Платонов - заслужений тренер України з кульової стрільби, а також ряд
спортсменів, учасників Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад чемпіонів світу та Європи.
  
Сьогодні в Академії навчається 52 студента-спортсмена, з них: 2 - Заслужених майстрів спорту України; 9 - майстрів спорту України міжнародного класу; 14 - майстрів спорту України; 15 - кандидатів у майстри спорту України.
Велику зацікавленість у студентської молоді викликали спортивні здобутки Академії, у томі числі Кубок та диплом Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце у ХІІІ літній Універсіаді України 2017 року серед вищих навчальних закладів VІ категорії. Свої нагороди, а саме медалі з численних Міжнародних змагань різного рангу презентували студенти- спортсмени закладу.
З нагоди свята, колег-студентів привітали заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, чемпіон ХХІІІ Дефлімпійських ігор Олександр України з кульової стрільби, чемпіон ХХІІІ Дефлімпійських ігор Олександр Колодій, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное чемпіон світу серед молоді 2016 року, чемпіон Європи серед молоді 2017 року Юрій Вандюк, майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади Іван
Банзерук.
Святковий настрій молоді підтримували музичними номерами учасники художньої самодіяльності Академії.
Всі присутні студенти та їх наставники отримали призи від голови відділення НОК України у Волинській області, заслуженого тренера України Романа Карпюка.
access_time25 вересня 2017