← Повернутися

5 липня 2017 року у конференц-залі Академії рекреаційних технологій та права Відділенням НОК України у Волинській області була проведена прес-конференція для представників регіональних засобів масової інформації за підсумками виступів студентських збірних команд Волині у ХІІІ літній Універсіаді України.
 
Про вклад обласних органів влади у підготовку та участь студентів волинських вишів у ХІІІ літній Універсіади, плани на майбутнє щодо розвитку фізичної культури і спорту в області журналістів ознайомив заступник голови обласної ради, голова відділення НОК України у Волинській області, Заслужений тренер України Роман Карпюк.
Також журналістами виступив начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, який розповів про проведені заходи щодо підготовки до участі в Універсіаді, про досягнення волинських спортсменів, адже команда Волині посіла ІІІ загальнокомандне місце у ІІІ групі областей.
 
Ректор Академії рекреаційних технологій та права Андрій Сітовський розповів про стан фізичної культури і її розвиток у навчальному закладі, розповів про стан фізичної культури і її розвиток у навчальному закладі, подякував викладацькому складу та студентам, учасникам Універсіади за успішний виступ, що дозволив посісти перше місце серед вищих навчальних закладів VІ категорії.

Учасники Універсіади, призери змагань з різних видів спорту поділились своїми враженнями про участь в Універсіаді, відзначили високий рівень її проведення, важкість затрачених зусиль для досягнення здобутих результатів.
Після виступів, учасники прес-конференції відповідали на запитання журналістів.
access_time07 липня 2017