← Повернутися

У Луцьку - турнір пам'яті першого майстра спорту з боксу

Понад 130 спортсменів зі всіх куточків України взяли участь у відкритому турнірі з боксу пам'яті першого майстра спорту СРСР з боксу на Волині Володимира Каменєва, який відбувався впродовж 27 лютого — 1 березня у спорткомплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Організаторами цьогорічних змагань є комітет з фізичної культури та спорту Луцької міської ради, управління молоді та спорту облдержадміністрації, Федерація боксу міста Луцька, Волинське обласне відділення НОК України, управління освіти і науки облдержадміністрації та комунальний заклад «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» та спонсори.
Турнір має трьохрічну історію. Протягом цього часу в Луцьку, завдяки ініціативі родини Володимира Каменєва, вдалось організувати гарні турніри в честь славетного земляка-спортсмена. Цього року на турнірі предствалена майже вся центральна та західна Україна. Зокрема, «побоксувати» приїхали хлопці з Львова, Чернівців, Житомира, Тернополя, Хмельницького, Рівного та інших українських міст. Волинь представлена учасниками з районів. З метою чесного і неупередженого суддівства, на змагання запросили суддів національної категорії, а головний суддя міжнароднородної категорії — рівненчанин. «За три роки цьогорічний турнір — наймасштабніший. Організатори сподіваються, що у 2016-му ситуація в країні стабілізується. Відтак, намагатимемося організувати міжнародний турнір високого рівня. Зокрема, хочеться запросити колег з Польщі та Білорусі, адже у нас з ними тісні зв`язки в розвитку галузі фізичної культури і спорту», — зауважив Андрій Мороз.
Наймолодша категорія учасників турніру — 7-8 років. Проте вони «боксували» у товариських зустрічах, адже згідно з чинними правилами боксу, серйозні змагання для таких діток ще не передбачені. Проте старші хлопці спробували свої сили, боровшись за 1,2 і 3-ті місця у своїх вікових категоріях. Переможців нагододжували дипломами і медалями певних ступенів. Загалом, учасники турніру ділилися позитивними враженнями від заходу і висловлювали бажання приїхати до Луцька на змагання й найступного року.
access_time03 листопада 2015