← Повернутися

«Olympiclab»«Основи бізнесу та кар’єри» та

 «Веселі старти» від Святого Миколая

 На базі Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ГО «Відділення НОК України у Волинській області», Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з  обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведені «Веселі старти» за програмою XV Спартакіади серед спеціальних закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування з нагоди Дня Святого Миколая.

Зі словами привітання до учасників заходузвернулись начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Манахін, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад,

директор Заболоттівської спеціальної ЗОШ – інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки Тетяна Арендарук.

У змаганнях взяли участь команди Головненської,  Рожищенської,  Заболоттівської та Затурцівськоїспеціальнихзакладів області.

Програма проведення заходу включала конкурс на краще проведення гімнастики, спортивні естафети («Флорбол», «Попади в ціль», «Фрізбі»,«З баскетбольним м’ячем» та «Малюнок з перешкодами»), які пройшли в цікавій і напруженій боротьбі

За підсумками проведених конкурсів та естафет  перемогу здобула команда Заболоттівської, друге, третє місця посіли учні Затурцівської і Головненської спеціальних закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

Переможці та  призери «Веселих стартів»  були нагороджені  кубками, медалями, дипломами відповідних ступенів та солодощами від Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, обласного центру ФЗН «Спорт для всіх». Від ГО «Відділення НОК України у Волинській області» - кубки, призи та літературу на олімпійську тематику.

В рамках Всеукраїнського проекту НОК України «Olympiclab» представниками СБУ у Волинській області було проведено модуль «Основи бізнесу та кар’єри», який в перспективі сприятиме запобіганню негативним явищам у повсякденному житті та кар’єрному зростанню молодої людини.


access_time20 грудня 2019