← ПовернутисяOlympicLab«Чат з чемпіонами та лідерські навички»

у Волинському обласному ліцеї

6 квітня з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку в актовому залі Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради відбулася зустріч із волинською спортсменкою, заслуженим майстром спорту України з важкої атлетики учасницею ХХІХ Олімпійських іграх в Пекіні Надією Миронюк. Діалог став частиною акції #WhiteCard в рамках проекту #OlympicLab«Чат з чемпіонами та лідерські навички», що є ініціативою Міжнародного Олімпійського Комітету за підтримки Організації Об'єднаних Націй. 

Пані Надія поділилась із усіма присутніми власним життєвим досвідом: розповіла про спортивну кар’єру, познайомила із особистими здобутками. Найбільше ліцеїстів зацікавила тема шляху спортсменки до перемог. І такий інтерес  небезпідставний,  адже наша гостя – учасниця Олімпійських ігор в Пекіні (6 місце),  рекордсменка України, призерка чемпіонатів Європи.

Зустріч була цікавою, а насамперед, корисною,  оскільки спортсменка поділилась секретами власного успіху, що є безцінними для ліцеїстів на самостійному шляху до перемог.

Наприкінці зустрічі було зроблене спільне фото з піднятими білими картками, що символізує позитивну силу спорту і означає справедливе відношення та надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитися до здорового способу життя, мир, нейтральність і зобов’язання діяти спільно заради кращого світу.


access_time08 квітня 2019