← Повернутися

22 січня в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України Olympic Lab (модуль «Волонтерство»), організатором якого є відділення НОК у Волинській області за підтримки The Coca-Cola Foundation відбулося знайомство з волонтерською діяльністю Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.


Так, з початком бойових дій на сході ліцеїсти, педагогічний склад, батьківська громада ліцею бере активну участь у волонтерській діяльності з метою підтримки учасників бойових дій та їхніх сімей. Для підвищення їх боєздатності, моральної підтримки закладом проводяться системні волонтерські заходи, про що розповів начальник ліцею, заступник голови відділення НОК у Волинській області полковник Боснюк П.З.:

-         на базі ліцею здійснювалось навчання, тренування військовослужбовців, осіб начальницького складу, а також кандидатів на контрактну службу у Збройних силах України;

-         на потреби учасників бойових дій за сприянням та безпосередньої участі закладу було передано 2 легкових автомобіля, 4 палатки, 30 спальних мішків та інші матеріальні засоби;

-         в спортивному залі систематично проводяться спортивні змагання, приурочені подіям, пов’язаним із ушануванням загиблих учасників бойових дій на сході (турнір з футзалу серед силових структур пам’яті капітана П. Манзика, матчева зустріч з боксу команд м. Луцька і Нижньосклейського  воєводства пам’яті майстра України з боксу В. Манзика, чемпіонат Державної прикордонної служби України з боротьби самбо пам’яті С. Голюка, змагання серед військовослужбовців силових структур сектору безпеки та оборони, присвячені Дню захисника Вітчизни, Дню рятівника та ін.);

-         на спортивній базі закладу здійснюється тренування та підготовка до Ігор нескорених;

-         навчальний заклад здійснює підтримку та соціальний захист дітей учасників бойових дій (зарахування дітей учасників бойових дій здійснюється на пільгових умовах, станом на 2019 р. у ліцеї навчається більше 120 дітей учасників бойових дій)

-         ліцеїсти систематично беруть участь та є учасниками заходів, які проводять державні органи та громадські організації по вшануванню загиблих під ООС та з нагоди професійних та ювілейних свят, пов’язаних з бойовими діями на сході та силовими структурами сектору оборони та національної безпеки.

Участь у заході взяли представники закладів загальної освіти Волинської області, які займаються волонтерською діяльністю, вчителі та учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

access_time23 січня 2019