← Повернутися

Olympic Lab (модуль «Ментальне тренування»)

«Ти зможеш, якщо зміг я!» у Волинській області

14 грудня 2018 року на базі Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України Olympic Lab (модуль «Ментальне тренування»), організатором якого є відділення НОК у Волинській області за підтримки The Coca-Cola Foundation було проведено спортивний захід «Ти зможеш, якщо зміг я!», з нагоди Дня Святого Миколая спільно з управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

   

Ментальне тренування - змістовна бесіда про важливість психологічного налаштування в спорті та в житті. Основна мета заходу – подарувати радість спортивного життя та показати важливість занять спортом для гармонійного фізичного і духовного розвитку вихованцям дитячих спеціальних закладів, дітям-вихованцям дитячих спеціальних закладів, профілактики шкідливих звичок й зниження психологічних факторів агресивності, напруженості та незадоволеності. 

Участь у заході взяли представники 5-ти закладів загальної спеціальної освіти Волинської області: Головненська, Іваничівська, Липлянська, Заболоттівська та Затурцівська, учасниками проекту були діти-переселенці, які навчаються у цих закладах. 

На початку було проведено конкурс на краще проведення гімнастики до занять. 

Змагання пройшли в цікавій і напруженій боротьбі. Кожна команда намагалась показати свою швидкість і спритність у п’яти спортивних естафетах таких як: «з баскетбольним м’ячем», «флорбол», «садіння картоплі», «тенісна» та «малюнок з перешкодами».

Після спортивних змагань організатори провели соціальну кампанію «Не лінуйся! Рухайся!». Основною метою якої є популяризація та заохочення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої роботи.

За підсумками проведення конкурсів та естафет перемогу здобула команда Головненської спеціальної ЗОШ – інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», друге місце посіла команда Затурцівської спеціальної ЗОШ - інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», а третє місце здобула команда Заболоттівської спеціальної ЗОШ - інтернату.

Переможці, призери та команди-учасниці спортивних змагань отримали кубки, призи, спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику.

     

access_time15 грудня 2018