← Повернутися

15 грудня у Княгининівському НВК за участі Миронюк Надії, учасниці ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні у змагання із важкої атлетики в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України Olympic Lab (модуль «Чат з чемпіонами та лідерські навички»), організатором якого є відділення НОК у Волинській області за підтримки The Coca-Cola Foundation відбувся спортивний захід «Іде Святий Миколай щиро його зустрічай».

Спорт не просто сприяє покращенню фізичного здоров’я, але й дарує позитивні емоції та заряд гарного настрою усім, хто ним займаються. Особливо він корисний дітям, - які часто не знають куди подіти свою енергію. Метою змагань є не стільки суперництво, скільки спільна участь, вміння відповідально виконати поставлене перед собою завдання та вболівати за інших і здорова конкуренція між учасниками. У спортсмена виробляється характер. Під час тренувань він долає лінь і з останніх сил іде до успіху. Таким людям легше досягти успіху в житті, їм легше долати перешкоди і життєві труднощі. Вони мають відчуття відповідальності за себе і за родину. Тому недарма весь світ фінансує спорт. Ми ж усі хочемо мати здорову націю, щоб наші діти розвивались і добре жили, розповіла учням Надія Миронюк.

Загалом спортивний захід справді видався веселими, діти з користю провели час, познайомились ближче одне з одним і цілком можливо – продовжать свої перші спортивні результати подальшими регулярними заняттями спортом.

 
access_time16 грудня 2018