← Повернутися

Олімпійський урок з учнями Луцької гімназії №18

«Спорт – чесність, спорт – сила, спорт – миру посол на Землі, він – радість і справедливість,

І плідність, і виклик, й могутній прогрес. Він – благородство, він – будівничий, він – насолода для тіла й душі! До спорту і ти приєднатись спіши!»

Саме під такими гаслами пройшов Олімпійський урок з учнями Луцької гімназії №18. Метою заходу були: пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів свідомого ставлення до необхідності занять фізичними вправами, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів.

Свято відкрив відповідальний секретар відділення національного олімпійського комітету України у Волинській обл. Олег Дикий, який передав дітям вітання від президента НОКу С. Бубки та голови відділення Р. Карпюка та різноманітні сувеніри та подарунки з олімпійською атрибутикою.

Учні випробували свої сили у квесті «Тимбілдінгові перегони»,з запалом пройшли всі випробування.

Підчас змагань учні підкорили гігантський м’яч у «парашутболі», створили «макрогусінь» з м’ячів, влучно попадали в ціль після складних стрибків, долали дистанцію у «вишиванці», насолоджувалися виступами юних гімнасток.Чудова атмосфера радості! Позитив! Щирі емоції!  Це найкращий результат проведення Олімпійського уроку!


                     

access_time27 вересня 2018