← Повернутися

8 вересня у 33-му мікрорайоні м. Луцька на спортивному майданчику ЗЗСО №19 відбувся Олімпійський урок з нагоди Дня фізичної культури та спорту України в рамках Фестивалю спорту, який організували та провели відділення НОК України в Волинській області, КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради». 

В другу суботу вересня, в нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту.

День фізичної культури і спорту України – важливе свято для всієї країни, приурочене всім спортсменам, як професіоналам, так і любителям. Відділення НОК України в Волинській області масово популяризує олімпійський рух, фізичну культуру та спорт, адже спорт — це здоров`я, а здоров`я — це життя.

На заході були присутні:

-       перший заступник регіонального відділення НОК у Волинській області,  майстер спорту з важкої атлетики та майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності   Андрій Авраменко;

-       в.о. директора КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Надія Петрик;

-       майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба), триразова учасниця олімпійських ігор у Пекіні, Лондоні, Ріо де Женейро Надія Боровська;

-       майстер спорту України з пауерліфтингу, бронзова призерка чемпіонату Європи з жиму лежачи Ірина Воробйова;

-       майстер спорту України з пауерліфтингу, чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з жиму лежачи Михайло Малкуш.

Запальним ведучим спортивного свята був заслужений тренер України з пауерліфтингу, провідний професіонал Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Хом’як.

З вітальним словом виступив Андрій Авраменко, побажавши всім спортивного духу, перемог та активного відпочинку, головне не перемога, а участь та активний спосіб життя.

Продовженням заходу стали показові виступи вихованців Академії Капа з бойового мистецтва Капоейра, група Рабо де Арайа під керівництвом Станіслава Смілого та Рустама Гасангусенова та Волинського регіонального клубу бойових мистецтв «PRIDE» під керівництвом Олександра Кулакова.

Фестиваль включав такі види спорту :

- міні-футбол;

- естафети;

- армрестлінг

- закидання баскетбольного м’яча в кільце;

- набивання футбольного м’яча;

- стрибки через скакалку;

- перетягування линви.

Всі присутні по завершенню свята спорту отримали дипломи, призи та подарунки від відділення НОК України в Волинській області та Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія Україна».

Більше 150-ти учасників спортивного свята активно провели дозвілля на Фестивалі спорту.

Заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту не завершились. Олімпійський тиждень та олімпійський урок тривають!

access_time10 вересня 2018