← Повернутися

OlimpicLab за напрямом «Чат з чемпіонами та лідерські навички» та

Міжнародний день спорту на Волині

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняли резолюцію, у якій проголосили 6 квітня – Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.

З нагоди свята відділення НОК України у Волинській області спільно з Волинським обласним відділенням КФВС МОН провели з 05 по 07 квітня ц. р. на базі  опорного закладу НВК «Колківська ЗОШ I-IIIст. – ліцей» Маневицького району XVIIСпортивні ігри школярів Волині з волейболу серед юнаків.

Під час урочистого відкриття змагань на які зібрались 14 команд з усіх куточків Волині, а це близько 170 школярів, учасників та їх наставників привітали в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, член виконкому відділення НОК України у Волинській області Олександр Манахін, голова Колківської об’єднаної територіальної громади Олександр Алінкевич, директор навчального закладу заслужений вчитель України Віталій Котеленець. Вони наголошували, що спорт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу з залученням школярів до здорового способу життя, фізичної і інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.

Позитивні емоції організаторів заходу з задоволенням підтримали юні спортсмени. Протягом трьох ігрових днів учасники демонстрували високий рівень майстерності. Слід відзначити, що в рамках заходу було проведено акцію «Біла картка» підняття якої символізує позитивну силу спорту і означає справедливе відношення та надання рівних можливостей усім хто бажає долучитися до здорового способу життя, мир, нейтральність і зобов’язання діяти спільно заради кращого світу.

З нагоди свята, в музеї навчального закладу, за ініціативи члена відділення НОК України у Волинській області Олександра Манахіна та директора НВК заслуженого вчителя України, ветерана спорту Віталія Котеленця, організовано реалізацію проекту OlimpicLabза напрямом «Чат з чемпіонами та лідерські навички» на якому учні більше дізнались про олімпійський рух, ознайомились з секретами здорового способу життя, поспілкувались з майстром спорту СРСР, неодноразовим чемпіоном України з легкої атлетики, ветераном спортивної ниви Володимиром Бортником та зробили спільну фотографію, тримаючи у руках «білі картки» на знак миру та процвітання України.

За підсумками проведення XVIIСпортивних ігор школярів Волині перемогу вибороли школярі міста Луцька, друге і третє місця посіли команди Ратнівського та Любешівського районів, які нагороджені грамотами та вимпилами відділення НОК України у Волинській області.


   
access_time09 квітня 2019