← Повернутися

Привітання президента НОК України Сергія Бубки та голови відділення НОК України у Волинській області Романа Карпюка:

Дорогі українці! Ці весняні дні сповнені радістю крізь сльози.

Ми завжди пишалися й пишатимемося неоціненним подвигом співвітчизників, які здобули героїчну перемогу, врятувавши світ від нацистського поневолення. Але від покоління до покоління у всій Європі живе й житиме пам’ять про біль і страждання війни, яка обірвала життя мільйонів людей.

Сьогодні священний обов’язок кожного з нас – бути гідними спадкоємцями дідів і прадідів заради миру і процвітання нашої держави.

Низько вклоняємося ветеранам війни, дітям війни!

Міцного вам здоров’я і олімпійського довголіття!

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя та злагоди!

Щиро бажаємо, щоб будь-які протистояння залишалися лише на спортивних майданчиках, відбувалися винятково за правилами чесної гри й на радість любителів спорту в різних куточках планети.

Відділення національного олімпійського комітету України у Волинській області вітає з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом.

Особливі слова вдячності та  вітання ветеранам війни та спорту області. Ми мали нагоду привітати 9 травня ветеранів, які свого часу продемонстрували високі професійні досягнення та зробили великий вклад у розвиток фізичної культури і спорту жителя Шацька - Чеснокова Костянтина Петровича та Рупчева Станіслава Кириловича – заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, голову громадської організації ветеранів фізичної культури та спорту Волині, ветерана фізичної культури та спорту.

Ветеранам вручили подяки  за підписом Романа Карпюка, голови відділення НОК України у Волинській області, екіпіровку (костюм) збірної України та дорожню сумку.


access_time10 травня 2019