← Повернутися


На виконання доручення Віце-прем’єр- міністра України від 11.08.2017 № 29141/1/1-17 до листа Національного олімпійського комітету України від 8 серпня 2017 року № 573-НК на Волині з 7 по 17 вересня ц.р. з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, відбувся Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.
    
В урочистостях з нагоди свята взяли участь учасники Олімпійських ігор у Пекіні, Лондоні та Ріо-де- Жанейро Надія Миронюк, Надія Боровська, Ірина Климець, Валентина Мирончук, Іван Банзерук, чемпіони і призери ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади, ветерани спорту, провідні тренери Волині, вихованці ДЮСШ, учні загальноосвітніх шкіл та дитячих
дошкільних навчальних закладів.
    
Під час проведення урочистостей учасники заходу змагались у спортивних та туристичних естафетах, міні-турнірах з видів спорту, брали участь у різноманітних вікторинах та брейн-рингах на олімпійську тематику тощо.
    
Силами вихованців ДЮСШ та їх тренерів, Волинських олімпійців проводились показові заняття з гімнастики, різноманітних видів боротьби, зокрема, хортингу, бойового гопака, волейболу та футболу тощо. Вперше на Волині під час проведення Всеукраїнського тижня у спортивно-масових заходах взяли участь педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів і ВНЗ І-ІІ р.а. та службовці управлінь освіти і науки міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти і молоді райдержадміністрацій та управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації.
    
В рамках проведення Олімпійського тижня у Комунальних закладах ЗОШ І-ІІІ ст. № 19, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 - ліцей» та «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – природничий ліцей» Луцької міської ради відбулось урочисте відкриття сучасних надвірних спортивних майданчиків з синтетичним покриттям, які подарував школярам з нагоди свята, благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
     
За попередніми підсумками Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, на всіх етапах їх проведення взяли участь понад 120 тис. вихованців дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Всі учасники заходів отримали дипломи, значки і медалі, шкільні зошити і щоденники та іншу нагородну атрибутику від відділення НОК України у Волинській області. До позитивних здобутків слід віднести і те, що вперше за останні роки, завдяки наполегливій роботі голови відділення НОК України у Волинській області Романа Карпюка, на всіх етапах проведення свята брали участь перші особи міст і районів області та голови об’єднаних територіальних громад.
access_time19 вересня 2017