← Повернутися

На Волині відбувся ХХХІ Меморіал пам’яті чемпіонки України Галини Зуб.

На виконання плану спортивно-масових заходів відділення НОК України у Волинській області на
2017 рік в селищі Шацьк, на базі Шацької дитячо-юнацької спортивної школи, відбулися
традиційні змагання з веслування на байдарках і каное – ХХХІ Меморіал пам’яті чемпіонки
України Галини Зуб.
Для участі у заході до Шацька з’їхалися 185 веслувальників з Івано-Франківської, Львівської,
Рівненської, Волинської областей України, а також з міст Пінськ і Білозерськ Республіки Білорусь.
На урочистому параді-відкритті змагань учасників і їхніх тренерів вітали голова відділення НОК
України у Волинській області Роман Карпюк, директор спортивної школи Сергій Стаднік, голова
Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, голова Шацької районної ради Сергій Карпук,
секретар Шацької селищної ради Людмила Цевух, а також сестра Галини Зуб -Любов Клімова.
Відкрити змагання та підняти державний прапор України, доручили кращим спортсменам –
веслувальникам Шацької ДЮСШ Олександру Ягодинцю та Софії Цюп'ях. На урочистості
вшанували хвилиною мовчання пам'ять відомої веслувальниці Галини Зуб та поклали до її могили
квіти.
Погода не надто сприяла юним спортсменам - було холодно, вітряно і час від часу йшов дощ.
Проте більшість веслувальників успішно фінішували, показавши чудові результати перегонів.
Слід відзначити значні здобутки вихованців Шацької ДЮСШ, які вибороли 9 нагород, зокрема,
 Богдан Лопухович у каное-одиночці виборов золото на дистанції 1000 м і бронзу на дистанції 200
м; Олег Дударчук – бронзу у каное-одиночці на дистанції 200 м; Ольга Шапран – срібло у каное-
одиночці на дистанції 200 м і бронзу на дистанції 500 м; Анна Цюп’ях – бронзу у каное-одиночці
на дистанції 500 м; Діана Мегель – срібло в каное-одиночці на дистанції 500 м і бронзу на
дистанції 200 м, 7- річна Евеліна Романович отримала кубок як наймолодша учасниця змагань, а
також здобула бронзову медаль у перегонах байдарочників на дистанції 1000 м. Готували юних
спортсменів до змагань тренери Василь Жипа, Леонід Цюп’ях та Микола Романович.
За підсумками змагань, організатори спортивного заходу відділення НОК України у Волинській
області, Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України, дирекція Шацької ДЮСШ,
Шацька селищна рада, відділ з питань фізичної культури і спорту Волинської ОДА, Волинська
обласна федерація каное, Волинська обласна рада ВФСТ «Колос» нагородили переможців та
призерів змагань дипломами, медалями, кубками, цінними призами та грошовими винагородами .
Всім учасникам змагань вручили книги, щоденники, ручки, значки та футболки від відділення