← Повернутися

На центральній площі селища Любешів в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України Olympic Lab (модуль «Здоровий спосіб життя»), організатором якого є відділення НОК у Волинській області за підтримки The Coca-Cola Foundation  – передноворічний забіг «Олімпійське сузір’я»
І хоча погода була зовсім не зимова - цілий день ішов дощ, однак охочих  взяти участь у передноворічному забігу було вдосталь. Майже 150 учасників виявили бажання пробігтися центральною вулицею селища Любешів.
  
Участь брали не лише спортсмени-аматори, а й професіонали легкоатлети. Серед них: Чемпінка та призерка Чемпіонатів України, вихованкою Любешівської ДЮСШ, член збірної України на Дитячих Олімпійських Іграх в Буенос-Айресі – Даша Касян. Сергій Березюк - Чемпіон Європи з бігу (серед спорсменів з УОРА, вадами зору та УРФР),  багаторазові чемпіони і призери України Владислав Шитлюк і Андрій Синдюк. Серед учасників, які пропагували здоровий спосіб життя, були і працівники селищної ради на чолі з заступником селищного голови  - Ольгою Кух.
  
Оскільки головною метою забігу була не перемога, а популяризація здорового та активного способу життя, то й спортивний захід був  більш розважальним та святковим. Веселий настрій, чудова атмосфера, жарти та вітання Діда Мороза і Снігуроньки стали  головним лейтмотивом свята.
  
Окрім того учасників спортивного дійства привітали та нагородили кращих спортсменів за підсумками 2018 року  та тренерів заступник голови Волинської обласної ради, голова відділення НОК Роман Карпюк, очільник Любешівської ОТГ Олег Кух, начальник відділу фізичної культури та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин, ректор Академії рекреаційних технологій і права Андрій Сітовський, голова райдержадміністрації Сергій Фесик.
    
access_time29 грудня 2018