← Повернутися

МАНЕВИЧІ ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ ЗА ПРОГРАМОЮ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ВОЛИНІ ПРИСВЯЧЕНИХ 65-РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ ТОВАРИСТВА «КОЛОС»

Фінальний тур першості області з міні-футболу за програмою сільських спортивних ігор Волині традиційно приймало два населені пункти. Цього разу господарями ігрових днів стали Маневичі та спорткомплекс «Колос» у Луцьку.
В Маневичах (окрім власне господарів) грали Ковель, Камніь-Каширський та Луцький райони, у Луцьку – Іваничі, Горохів та Любешів. Ратнівчани ж з якихось, відомих тільки їм причин, до Луцька так і не доїхали.
Зізнаймося, мало хто вірив в інтригу, адже чи не всі були переконані у тому, що маневицька команда вдома одну перемогу та й здобуде.
Однак усі карти сплутала вже стартова гра Маневичі – Камінь. Потужний обмін атаками та небезпечними моментами подарував нічию у першому таймі та дещо несподівану перемогу каширців у таймі другому. І хоча з початку другої половини господарі взяли під контроль гру та досить швидко вийшли вперед - Шевчук з пенальті.
Камінь знову був у ролі наздоганяючих і, щоб реально претендувати на медалі, їм потрібно було обов’язково забивати. З чим вони справились на відмінно - за 5 хвилин забили 3 голи та зробили хороший гандикап. До кінця гри команди обмінялись голами - 4:6 (2:2).
У той час у спорткомплексі «Колос», горохівчани, не знаючи результату Маневичі-Камінь, спокійно грали у свою гру проти Любешова. На жаль для глядачів, боротьби не вийшло, і у складі Горохова забивав навіть воротар Слюсар –9:2.
Звістка про перемогу Каменя неабияк звеселила Горохів. Однак тільки на мить. Взявши до рук калькулятори, зрозуміли, що їхня доля залежить від протистояння Маневич та Ковеля. Бо ж Луцьк обидві свої гри (Ковелю та Каменю) програв.
Перед останнім двобоєм визріла така турнірна ситуація:
Камінь - 15 очок
Ковель -15 очок
Горохів - 14 очок
Маневичі - 13 очок
Нічия не влаштовувала Маневичі (гірша різниця м’ячів з Гороховом за особистої нічиєї), тому їм потрібно було вигравати. Ковелю ж для чемпіонства достатньо було і нічиєї.
Маневичі - Ковель 4:2 (1:1)
Голи: Шевчук А, 5, 32, Редько Д, 39, Савич І, 40 - Турко В, 13, Прадійчук Б, 31
Гра, яка стала справжньою окрасою чемпіонату! Інтрига трималась до останніх секунд. Що ж, Маневичі вдруге поспіль стали чемпіонами сільських спортивних ігор Волині з міні-футболу.
Чемпіони та призери змагань нагороджені кубками та медалями обласної ради ВФСТ «Колос» АПК України та обласного відділення НОК України.