← Повернутися

Легкоатлетичний фестиваль школярів Волині

На виконання спільного наказу спортивно-масових заходів відділення НОК України у Волинській області на 2018 рік, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України 22 жовтня ц. р. у м. Луцьку на центральному стадіоні «Авангард» відбулися XVIСпортивні ігри школярів Волині з легкої атлетики. На спортивне свято до обласного центру Волині з’їхалось 245 учнів закладів загальної середньої освіти 2002 р. н. і молодші зі всіх міст, районів та ОТГ області.

Під час урочистого відкриття змагань учасників та їх наставників привітали: заступник начальника управління освіти, науки та молоді ОДА Олександр Ткачук, член виконкому відділення НОК України у Волинській області, начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Манахін, представники молодіжних громадських організацій.

У відповідності до Положення юнаки і дівчата змагались з бігу на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, у спортивній ході на 3 км, стрибках у висоту, довжину, метанні спису та штовхання ядра.

За підсумками змагань в індивідуальному заліку перемогу вибороли:

Біг 100м

Вавринюк Ілля (м. Ковель)

11,6

Півчук Ірина (м. Луцьк)

13,4


Біг 200м

Найдюк Павло (м. Ковель)

23,6

Семенюк Анастасія (м. Луцьк)

28,3


Біг 400 м

Дишко Максим (Любешівський р-н)

53,9

Кравчук Дарина (м. Ковель)

1.01.8


Біг 800 м

Клімчук Ілля (м. Ковель)

2.11.4

Михалик Ірина (Любешівський р-н)

2.37.6Біг 1500 м

Абрамович Борис (Любешівський р-н)

4.26.6

Петрик Юлія (Любешівський р-н)

5.06.7


Стрибки у висоту

Поліщук Сергій (м. В. –Волинський)

170

Алейнікова марія (м. В.-Волинський)

165


Стрибки у довжину

Швайковський Борис (Любешівський р-н)

5.70

Коц Дарья (Луцький р-н)

5.17


Спортивна хода 3 км

Корецький Тарас (Любешівський р-н)

13.06.9

Шоломіцька Валерія (Любешівський р-н)

14.33.5


Метання списа

Процюк Максим (Луцький р-н)

47.49

Зубова Богдана (Луцький р-н)

29.35


Штовхання ядра

Поліщук Володимир (Любешівський р-н)

10.97

Зубова Богдана (Луцький р-н)

10.36


В естафетах 100+200+300+400 м перемогли юнаки і дівчата з м. Ковеля. У загальнокомандному заліку перемогу здобули школярі Любешівського району – 333 оч., друге місце посіла команда Луцького району – 303 оч., третє місце вибороли учні ЗЗСО м. Ковеля.

Слід відзначити, що з метою надання учасникам заходу корисних навичок для спорту та життя, а також соціалізації дітей-переселенців на новому місці проживання Відділенням НОК України у Волинській області було реалізовано обласний етап проекту НОК України OlympicLab. Зокрема, модулі «Здоровий спосіб життя», «Волонтерство», «Чат з чемпіонами та лідерські навички», «Ментальне тренування», «Загальнолюдські олімпійські цінності» провели завідувач відділення спортивної медицини обласної клінічної лікарні – Людмила Когут; заслужений тренер України – Олег  Вегнер; учасниця трьох олімпійських ігор – Надія Боровська; директор Волинського відділення олімпійської академії, кандидат наук з фізичного виховання і спорту – Світлана Калитка; відповідальний секретар відділення НОК України у Волинській області кандидат педагогічних наук – Олег Дикий; начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України – Олександр Манахін; провідні спортсмени та тренери, які вимушено переселились на Волинь з Донецької та Луганської областей.

За підсумками проведених заходів переможці і призери легкоатлетичних змагань нагородженні дипломами та медалями відділення НОК України у Волинській області, а всі учасники отримали сертифікати «OlympicLab» від НОК України.

access_time24 жовтня 2018