← Повернутися

Горохів, Маневичі та Камінь - переможці 1-го туру чемпіонату області з міні-футболу

Відбірним етапом Чемпіонату облради ВФСТ "Колос" з міні-футболу розпочалися сільські спортивні ігри Волині 2015 року присвячені 65-й річниці утворення Товариства.
Змагання проводяться облрадою ВФСТ «Колос» спільно з обласним відділенням НОК України.
Розпочавсь Чемпіонат потужно, сенсаційно та феєрично, тому найбільшими переможцями стали не так команди, як глядачі, які отримали справжню насолоду від голеопадів, камбеків та напружених двобоїв.
У першому рау
нді змагань було традиційно для "колосівських" перегонів утворено 4 зональні групи:
  • Ковель - ЗОШ №13 (учасники - Ковельський, Камінь-Каширський, Шацький, Турійський)
  • Горохів - спортзал агротехнічного коледжу (Горохівський, Ківерцівський, Іваничівський, Володимир-Волинський)
  • Луцьк - спорткомплекс "Колос" (Маневицький, Луцький, Локачинський, Рожищенський)
  • Ратне - ДЮСШ (Ратнівський, Любомльський, Любешівський, Старовижівський).
До другого етапу виходило по дві команди з групи із збереженням результату гри між ними.
І от, після уїк-енду, стали відомі імена перших тріумфаторів. Так, у Ковелі дещо сенсаційно перше місце зайняли представники Камінь-Каширського району, які поклали на лопатки господарів ковельчан 5:1. Саме ці дві команди із цим результатом пройшли далі.

0

У Луцьку минулорічні переможці змагань – Маневичі, виграли всі матчі. Особливо цікавою була гра між командами Луцького та Маневицького районів. Представники Луцького району перемагали, однак втримати бодай нічию не змогли. Варто зазначити, що на змагання не приїхала команда з Локачинського району.