← Повернутися

У місті Луцьку відбувся Фестиваль «Світ спорту відкритий для всіх» в місцях проживання та відпочинку  з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

09 вересня 2018 року в місті Луцьку відбувся Фестиваль «Світ спорту відкритий для всіх» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

 Фестиваль проводився на базі КРЦ «Адреналін СІТІ».

Організували та провели Фестиваль відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України у Волинській області, Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», КРЦ «Адреналін СІТІ», спільно з КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради.

З привітальними словами до учасників та гостів Фестивалю звернулися член виконкому відділення НОК України у Волинській області, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, а також Директор Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, які привітали зі святом всіх спортсменів та фахівців сфери фізичної культури та спорту.

До Фестивалю долучилися понад 500 учасників, програма включала показові виступи спортсменів з 17 видів спорту, а також був проведений «Олімпійський  урок» з волейболу, баскетболу та гандболу до якого долучилося 76 учасників, та в локації «Спорт для всіх» спортивні конкурси 80 чоловік.

У локації Фестивалю «Ярмарок спорту» була проведена презентація діяльності та спортивних досягнень спортсменів, у якій прийняли участь понад 20 представників фізкультурно-спортивних товариств та відомств, громадських спортивних організацій (спортивних клубів, федерацій з видів спорту, фітнес клубів) місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» та ДЮСШ незалежно від їх підпорядкування.

Працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було проведено Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!».

Працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було проведено Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!», а також розіграш безкоштовної лотереї для учасників Фестивалю зі спортивними призами від відділення НОК України у Волинській області,  сертифікатами від КРЦ «Адреналін СІТІ», і призами від спонсорів.


access_time11 вересня 2018