← Повернутися

а передодні професійного свята Дня педагогічного працівника у м. Луцьку на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся науково-практичний семінар для методистів РММК з фізичної культури на тему «Навчально-методичне забезпечення навчального предмета «Фізична культура». Семінар організували Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України та Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.
  
У його роботі взяли участь спеціалісти, методисти РММК з фізичної культури, голови методичних об’єднань вчителів фізичної культури шкіл обласного підпорядкування, фахівці гуманітарних відділів об’єднаних територіальних громад.
Під час урочистого відкриття семінару та з нагоди свята всіх присутніх привітали ректор ВІППО Петро Олешко та начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін.
У подальшому Олег Дикий, методист відділу виховної роботи зупинився на питаннях підготовки до всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура» та навчально-методичному забезпеченні викладання фізичної
культури у 2017-2018 навчальному році.
Володимир Довганюк, спеціаліст обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання і спорту МОН України зосередив увагу присутніх на питаннях організації щорічного оцінювання фізичної підготовки учнівської молоді та підвів підсумки проведення в області Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.
  
На завершення свята всі учасники семінару отримали навчально-методичну літературу від голови Волинського відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області Романа Карпюка.
 
Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту
МОН України
access_time05 жовтня 2017