← Повернутися

Відповідно до Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Указу Президента України «Про заходи фізкультурно-оздоровчої діяльності стосовно дітей та молоді з вадами розумового розвитку, підтримки руху Спеціальної олімпіади в Україні» 5 жовтня ц.р. у м. Луцьку на спортивній арені Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки відбулася ХІІІ Спартакіада Волині серед спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів з легкої атлетики.
    
У заході, який організували управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України та відділення НОК України у Волинській області, взяли участь близько 100 школярів з особливими потребами.
На урочисте відкриття змагань, підтримати спортивний дух учасників спартакіади завітали: заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Ангеліна Корець; начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України, член виконкому відділення НОК України у Волинській
області Олександр Манахін; майстер спорту міжнародного класу, суддя національної категорії, доцент кафедри «Здоров’я людини та фізична реабілітація» Володимир Дручик та викладач цієї кафедри, Академії рекреаційних технологій та права, головний суддя змагань, суддя національної категорії Олександр Хриплюк.
   
Програма змагань, яку запропонували організатори, була цікавою і різноманітною. Кожен школяр мав змогу визначити рівень розвитку фізичних якостей, зокрема: швидкості, сили ніг, витривалості, спритності, гнучкості. Слід відзначити, що всі учасники спартакіади показали високий і достатній рівень, переможці і призери змагань, виключно високий рівень фізичної підготовленості. Завершився захід цікавою естафетою 8х50 м (4 юн. + 4 дів.), в якій взяли участь кращі юнаки і дівчата від кожної команди.
    
За підсумками змагань, у загальнокомандному заліку перемогу здобули учні Заболотівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (директор Тетяна Арендарук), друге і третє місця вибороли школярі Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки» (директор Наталія Сушик) та Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» (директор Лариса Лопухович), наступні місця посіли команди Липлянської, Іваничівської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та Рожищенського НРЦ.

Переможці і призери ХІІІ Спартакіади отримали дипломи обласного відділення (філії) КФВС МОН України, а всі учасники цінні подарунки та призи від відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України
access_time09 жовтня 2017