← Повернутися

Чергова звітно-виборна конференція - 2014

29 вересня в приміщенні Академії рекреаційних технологій і права відбулась звітно-виборна конференція Волинського обласного відділення НОК України.

У її роботі взяли участь заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, перший заступник обласного відділення НОК України Микола Зайченко, голова Олімпійської Академії у Волинській області Світлана Калитка, представник Національного олімпійського комітету Микола Кравченко, директор ФСТ «Колос» Анатолій Кліш та 75 делегатів, серед яких представники федерацій з олімпійських видів спорту, члени обласного осередку та члени фізкультурно-спортивних організацій.

Учасниками було заслухано звіт про роботу відділення за період з жовтня 2010 по вересень 2014 років, звіт ревізійної комісії та звіт Олімпійської Академії.

У центрі уваги конференції було також обрання нових керівних органів - голови, заступників голови, членів Виконкому.

Кожний з кандидатів на посаду керманича осередку розповів про своє бачення розвитку та популяризації спорту в області та чітко окреслив плани і цілі на наступне чотириріччя.

Більшістю голосів головою Волинського обласного відділення НОК обрано заслуженого тренера України, почесного працівника фізичної культури і спорту, відмінника освіти України Романа Карпюка.

Його заступниками стали Микола Авраменко та Микола Зайченко.